Ceník

Kolik stojí tetování?

Cena tetování je individuální a odvíjí se od vzoru a propracovanosti motivu, jeho velikosti a umístění na těle.

Dalšími aspekty ovlivňující cenu tetování jsou tvrdost a pružnost kůže, její krvácivost a též duševní rozpoložení klienta. To vše ovlivňuje časovou náročnost provedení tatoáže. (každá kůže je individuální a proto  nemůžeme přesně určit cenu výsledného tetování)

Z vlastních zkušeností mohu před tetováním doporučit promazávat místo, kde si přejete tetování, jakýmkoliv hydratačním krémem 2 x denně klidně i 3 týdny předem. Pružnost a tvrdost kůže tím můžete pozitivně ovlivnit. A samozřejmě je nejlepší přijít dobře odpočinutí a uvolnění. (to znamená při nejlepším se den předem nepohádat s drahou polovičkou či nejít rovnou z flámu :-)

Vámi vybraný motiv můžeme dopředu přibližně nacenit. Počítejte ale raději s možnou odchylkou +- 400 Kč u malých tetování, +- 1000 Kč u středních a u velmi velkých projektů se může cena lišit +- 3000 Kč. 

Při naceňování tetování není započítaná možnost aplikace ochranné fólie Suprasorb (pro bezúdržbové hojení). U malého tetování aplikace fólie s chemickým ošetřením stojí cca 70 Kč, u středně velkých tetování 110 - 160 Kč a u velkých tatoáží 300 - 500 Kč.

U velkých motivů doporučujeme dokoupit ještě profesionální máslo na údržbu čerstvého tetování (u malých a středních motivů dostanete profi mast zdarma).

Orientační ceník