Novinky

Borcí a Borkyně, s hrdostí představujeme novou akvizici v našem studiu. Tattoo Rosa je první kdo v ČR používá technologii Krucio Universal.
Jde o revoluční tetovací stroj, který je řízen mikro počítačem a dokáže v okamžiku odhadnout tuhost vaší kůže a přenastavit parametry motoru.
🔝
Výrobce zaručuje o 70% méně bolesti a o 60% rychlejší průběh práce. Vše jsem odzkoušel a jsme z něj ve studiu nadšený.
🔝
Nyní dokážu udělat i náročný rukáv na 4 zátahy za velmi zajímavou cenu. V případě, že chcete Krucio vyzkoušet, pište, volejte :-)

Blackout tetování

Od roku 2024 jsem se začal nově specializovat na blackout tetování, které je velmi vhodné na překrývání starých tetování. Jde o velké černé plochy, zakončené například spirálami a podobně. Blackout z 90 % znecitlivuji. Toto je opravdu velká jízda vhodná pro ty, kteří už s tetováním mají své zkušenosti.
Na blackout používám to nejlepší co je v tomto oboru k dostání. Revoluční technologii Krucio Universal, která se vymyká všem zavedeným standardům a je o 60% rychlejší a o 70% méně bolestivá. Jedná se o mikro počítačem řízený koolminátor, reagující na povahu kůže. Krucio Universal napodobuje ruční tetování starých mistrů "Teborah". Černá barva už nemůže být více černější! Samozřejmě jde i o úplně jiné typy jehel, které jsou ručně vyráběné a letované stříbrocínem, tímto se vám do těla nedostane žádný těžký kov.