Studio

Studio je zařízené v rodinném domě v jedné z nejklidnějších ulic v Plané, což mu dodává příjemný pocit soukromí a domácí atmosféry. 

Je vybaveno germicidní dezinfekční lampou (používanou třeba na operačních sálech) a klimatizací a rekuperací vzduchu.

Ve studiu jsou zdarma k dispozici nápoje, káva a menší občerstvení pro každého klienta. K dispozici je připojení na Wifi a možnost dobití mobilního telefonu.

V průběhu celého tetování se nacházíte v blízkosti True Schumann rezonátoru, který se skrze své zklidňující účinky nazývá Zero Zone, nebo také Sleep generator. Ten má za následek trošku útlum až ospalost, ale plusy jsou bezesporu velká uvolněnost a nižžší stres při celém procesu tetování. Po odchodu ze Schumannova pole se člověk do jedné až dvou minut probere do bdělosti. Jde o přístroj 115W, který se používal i v NASA při cestách do vesmíru. Jeho frekvence je 7,63 Hz, což je původní frekvence Země, před celkovým zrychlením. Vliv generátoru pocítíte během chvíle, osobně si v těchto vlnách lebedím a v klidu tvořím.

Jelikož mou nedílnou součástí života je hudba, odrazilo se to i v mém pracovním prostředí. Proto zde můžete mimo jiné čekat i pořádnou muziku (High End). Většinou se mezi stěnami odráží melodie heavy a symfonic metalu, ale můj hudební záběr je stejně široký jako hluboký a rád si zanotuji i v žánrech svých klientů (pokud mi ho prozradí :-). 

Parkování je možné přímo před studiem u stromků (tůjí).

Tetovací technologie, které používám jsou Krucio Universal, Dan Kubin, Dragonfly, Swiss Machine, Danny Tattoo Gun, barvy Dynamic color, Eternals, to vše v souladu s novelou zákona REACH. Veškeré používané jehly kontroluji, i když jsou od renomovaných výrobců, pro 100% kvalitu ostrosti.