Objednání termínu

Tetování

Objednací doba cca 1 měsíc předem.

Zálohy

Zálohuje se termín tetování ve výši 400 Kč. Záloha se poté odečítá z ceny tetování. Zálohu je možné přesunout na jiný termín, nejlépe s předstihem 14 dní. Při úplném zrušení, či přesunutí v době méně jak 5 dnů před termínem záloha propadá.

Objednávky

Po - Pá od 10:00 do 18:00

Objednávejte na tel: 606 922 306 (Marie Rosová)


Termíny je možné objednávat telefonicky na čísle 606 922 306 (Marie Rosová), nebo při osobní konzultaci. Osobní konzultace jsou vhodné především je-li třeba domluvit tetování na více termínů, například rozpracování celého rukávu, pokud se jedná o složitější překrývku starého tetování, nebo pokud nás chcete předem vidět :-)

V ostatních případech je možné dělat konzultaci po telefonu a vše domluvit "na dálku". Pokud máte již přímo vybraný motiv, můžete obrázky posílat na Whatsapp (606 922 306), email: marie-rosa@seznam.cz, nebo Facebook účet Daniel Rosa (Messenger - správcem je také M. Rosová)

Pro nacenění tetování pošlete obrázek a uveďte do zprávy místo kam motiv chcete vytetovat a jak přibližně velký, či dlouhý v cm si ho představujete. Každý motiv ohodnocujeme samostatně podle velikosti, stylu a propracovanosti. Cenu uvádíme vždy orientačně v nějakém rozmezí, jelikož předem nemůžeme odhadnout všechny individuální faktory tetovací práce, jako je tvrdost a elasticita kůže, krvácivost a tím i ovlivněný čas a náročnost provedení tetování. Proto se finální vyhotovení může lišit +- 500,- a u velkých motivů +- 1000 Korun od naceněné částky. Zkrátka někomu to jde do kůže lépe a někomu hůře. 

Termín je možné domluvit vždy na pracovní týden, takže od pondělí do pátku. Víkendy je bohužel zavřeno a není možné na ně termín domluvit. ( pro mě tedy už bohu díky, po těch letech co držím strojek v ruce, volný víkend potřebuji i kdybych nechtěl) Termíny objednáváme většinou na dopolední čas od 10:00, u menších tetování je možné se domluvit na práci od 15:00 či 16:00. (Ale upřímně jsem spíše ranní ptáče)

Pokud máte práci kde je těžké vzít si volno, či si domluvit termín tetování v pracovním týdnu, tak doporučuji poohlédnout se předem po nějakém státním svátku. Pokud jsou státní svátky přes týden, tak jsem vám k dispozici a tetuji, tudíž je výhodné domluvit termín předem. (není totiž těch svátků tolik a jsou žádané)

Termíny objednáváme s čekací dobou přibližně jednoho měsíce. Může se ovšem stát, že se objednávky protáhnou i na dva měsíce předem, ale stejně možné je, že se uvolní místo a můžeme vás vzít už za týden. 

Každý termín se zálohuje částkou 400 Kč, která se poté odečítá z ceny tetování. Zálohu je možné přivézt osobně, nebo poslat na účet. Bankovní spojení zašleme vždy po domluvě. Pokud víte, že se nebudete moct dostavit na domluvený termín, je možné zálohu přesunout na náhradní. Pokud se ale termín přesouvá méně jak 5 dní předem, či úplně ruší, záloha propadá.

V případě, že máte dárkový poukaz na tetování, nahlašte jeho číslo a částku při objednání termínu. Poukaz poté platí na potvrzení termínu a není třeba již platit zálohu.

Domluvený a zálohovaný termín, pro nás platí na 100%. Ozveme se znovu, jenom v případě nějaké neočekávané situace, jinak s vámi určitě počítáme.

Je-li termín domluvený od 10:00 (15:00, . . .), je to čas kdy otevírám studio, ne čas kdy se jehla dotkne kůže. Pokud přijedete o chvíli dříve, jsem rád že už tu jste a když je to v mých možnostech otevřu studio dříve. Někdy mám ovšem ještě nějaké povinnosti a poté otvírám jak hodinky přesně na čas. Takže když v 9:55 budou ještě zavřená vrátka před studiem, nebojte se nezapomněl jsem na vás a zároveň se je nesnažte otevřít, protože fungují pouze na automatický pohon.

Děkuji, že jste si přečetli veškeré informace až sem a doufám, že mnohým usnadní první kroky na cestě do našeho salonu.

Budeme se na Vás těšit.

Team Tattoo Rosa